PLAY OFF'DA MÜCADELE EDECEK ANTRENÖRLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ.
  • Bu hafta sonu oynanacak olan Süper Amatör Lige yükselme play-off maçları ve Bölgesel Amatör Lige yükselmek için başlayacak olan Klasman ligi öncesinde mücadele edecek kulüplerimize ve antrenörlerimize başarılar dileriz.

    Ekleme: 10-02-2017 Bu Haber 955 kez okundu.

    2016-2017 sezonu ligleri adım adım sonuçlanıyor. İstanbul'un en önemli liglerinden olan Süper Amatör ligde grup müsabakaları son buldu. Burada klasman ligi oynama başarısı gösteren 20 güzide kulübümüz ve bunların ve bizim sahadaki temsilcilerimiz antrenörlerimiz zor bir maratonun son metrelerini koşacaklar. Tüm antrenörlerimize fair play çerçevesinde geçen bir sezonun sonunda başarı dileklerimizi iletiyoruz. 
    Aynı zamanda hafta sonu Süper Amatör lig için play-off maçlarına çıkacak olan takımlarımızın başında yer alan antrenörlerimize de bol şans ve başarı dileklerimizi iletiyoruz. Statü gereği bu arkadaşlarımız takımlarının başında tek maç usulü bir eleme müsabakası oynamak zorunda kalıyorlar. Ancak 90 dakika sonunda bu büyük ailenin birer ferdi olduklarını unutmadan kaybedenin kazananı tebrik ettiği ve kardeşçe dostça biten bir müsabaka diliyoruz. 

    TÜFAD İstanbul Yönetim Kurulu

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI
0505 034 1965
Reklam Alanı
HABERLER
 
© 2017 Tüfad İstanbul
Bu sitenin tasarımı ve kodlaması Bahadır Yagan'a aittir.